O nás
Naše služby
Záchrana dat
Postup
Správa sítí
FAQ
Partnerství
Kontakt

Záchrana a obnova dat

Záruka spokojenosti

 • Jsme na trhu již od roku 1990.
 • Obnovili jsme již data z mnoha tisíc médií.
 • Nabízíme komplexní služby: správa sítí, záchrana dat (obnova dat), likvidace dat, poradenství, konzultace, školení aj.
 • Zajišťujeme nepřetržitou pohotovost nejen pro potřebu rychlé obnovy dat.
 • Firmám a institucím nabízíme smluvní podmínky.
 • dershane ankara

 • Aktuálně

  Data Clinic 10x v ČR

  1.6.2009 Data Clinic zajišťuje celorepublikové pokrytí službou profesionální záchrany dat - od 1.6. ve všech větších městech ČR!

  Praha, 29.5.2009 – Společnost ProCon Group s.r.o., poskytovatel služeb záchrany dat pod značkou Data Clinic, a společnost DILERIS a.s., která provozuje síť servisních středisek pro výpočetní a kancelářskou techniku, podepsaly koncem května dohodu o vzájemné spolupráci. Díky ní se koncovým zákazníkům výrazně zvýší dostupnost profesionálního servisu záchrany dat.

  Už od prvního června letošního roku jsou služby Data Clinic dostupné na všech pobočkách servisní sítě DILERIS. „Zákazníci nyní mohou využít celkem deset center záchrany dat Data Clinic jak pro obnovu nedostupných dat ze všech typů datových nosičů, tak i naopak pro jejich bezpečnou a nevratnou likvidaci.“ říká Ing. Petr Kavan, jednatel společnosti ProCon Group s.r.o.

  Zahájením spolupráce posilují obě společnosti svou pozici na trhu a zvyšují své konkurenční výhody. Společnost ProCon Group s.r.o. se tím současně se svou službou Data Clinic stala snadno dostupnou servisní organizací ve všech větších městech České republiky. Zákazníkům sítě DILERIS poskytuje nová spolupráce obou společností především odbornou pomoc v dosud neřešené problematice ztráty dat.

  V servisních střediscích sítě Data Clinic je zajišťována záchrana a obnova dat ze všech běžně dostupných druhů digitálních úložišť a nosičů, od pevných disků (HDD) přes disková pole (RAID), USB Flash disky, paměťové karty, magnetické pásky, CD/DVD a další digitální média.