O nás
Naše služby
Záchrana dat
Postup
Správa sítí
FAQ
Partnerství
Kontakt

Záchrana a obnova dat

Záruka spokojenosti

 • Jsme na trhu již od roku 1990.
 • Obnovili jsme již data z mnoha tisíc médií.
 • Nabízíme komplexní služby: správa sítí, záchrana dat (obnova dat), likvidace dat, poradenství, konzultace, školení aj.
 • Zajišťujeme nepřetržitou pohotovost nejen pro potřebu rychlé obnovy dat.
 • Firmám a institucím nabízíme smluvní podmínky.
 • dershane ankara

 • První vteřiny

  aneb Co dělat, když se nemůžete dostat ke svým datům

  Pokud váš počítač vydává nestandardní zvuky, oznamuje nefunkčnost systému nebo pevného disku, nedaří se vám počítač spustit nebo dokonce cítíte kouř, okamžitě počítač vypněte a odpojte ze zásuvky. Pokud nereaguje na standardní ovládání myší ani klávesnicí, vypněte počítač ručním stisknutím mechanického spínače, který je zpravidla umístěn na skříni počítače.

  Pokud se nepovažujete za pokročilého znalce počítačového hardwaru a softwaru, nepokoušejte se o restart ani jiné oživovací pokusy. Pokud má počítač například potíže s elektrickým napětím, jeho další spuštění může být spuštěním posledním. Raději nám ihned zavolejte. Naše linka je pro vás v trvalém provozu 24 hodin denně.

  Volejte naší nepřetržitou horkou linku: 777 855 855. Naši operátoři vás vyslechnou a sdělí vám podrobnosti o možnostech záchrany a obnovy dat.

  Podobně postupujte i v případě, kdy vám potíže způsobuje důležité CD, paměťová karta či jiné datové úložiště. Nemůžete otevřít dokumenty, jejichž ikonky vidíte? Ve fotoaparátu soubory vidíte, a v počítači nikoli? Smazali jste si omylem důležité soubory z hudebního přehrávače? Posloužila vaše karta z digitálního fotoaparátu jako hračka vašemu domácímu miláčkovi? V každém případě nám zavolejte - navrhneme vám vhodný způsob řešení.

  Pokud jsou pro vás vaše data důležitá, dopřejte jim také odpovídající péči. Domácími pokusy jejich stav nejspíš jen zhoršíte! Praxe ukazuje, že nejmenší šanci na obnovu dat mají právě média, která se někdo opakovaně pokoušel „rozběhnout“.

  Tip: Právě řešíte problém se ztrátou dat? Objednejte si záchranu dat z pohodlí Vašeho domova či kanceláře!  Dále v této sekci: