O nás
Naše služby
Záchrana dat
Postup
Správa sítí
FAQ
Partnerství
Kontakt

Záchrana a obnova dat

Záruka spokojenosti

 • Jsme na trhu již od roku 1990.
 • Obnovili jsme již data z mnoha tisíc médií.
 • Nabízíme komplexní služby: správa sítí, záchrana dat (obnova dat), likvidace dat, poradenství, konzultace, školení aj.
 • Zajišťujeme nepřetržitou pohotovost nejen pro potřebu rychlé obnovy dat.
 • Firmám a institucím nabízíme smluvní podmínky.
 • dershane ankara

 • Záchrana dat z pevných disků

  Pevný disk (neboli harddisk, HDD) je nejrozšířenějším datovým úložištěm. Harddisk je zařízení velmi namáhané, citlivé a svou životností v podstatě spotřební zboží.

  V okamžiku, kdy zaznamenáte jakékoliv nekorektní chování počítače, nelze většinou zcela přesně definovat příčinu potíží. Může jít o celou řadu závad mechanického i elektronického charakteru. Ozývají se však z vašeho počítače hlasité klepání nebo jiné podezřelé zvuky? Hlásí vám počítač bez zjevných příčin, že jeho pevný disk není naformátován, nebo dokonce že v něm údajně žádný pevný disk není? Pak se s největší pravděpodobností jedná o první varovné signály ztráty dat na vašem pevném disku.

  Jak je to možné? Počítačový pevný disk (harddisk) je složité zařízení kombinující elektroniku a velmi jemnou mechaniku. Už jen z principu, na němž funguje, je náchylný k nejrůznějším poruchám. A jako všechna spotřební elektronika má i harddisk omezenou životnost a trpí nejrůznějšími výrobnimi vadami.

  Pokud se v takové či jiné podobné situaci ocitnete, doporučujeme vám nebrat obdobné signály na lehkou váhu a urychleně vyhledat odbornou pomoc.

  Řešíte problém se ztrátou dat právě teď? Přečtěte si pozorně návod na první pomoc a z pohodlí Vašeho domova či kanceláře si objednejte záchranu dat z Vašeho harddisku.

  Nejste si jisti, zda se vám záchrana či obnova dat vyplatí? Diagnostika závady a posouzení možností záchrany dat jsou u nás v pracovní době vždy ZDARMA - je tedy jen a jen na Vás, zda a jakým způsobem provedeme následnou obnovu nebo záchranu dat z Vašeho pevného disku.

  Jsme na stejné lodi: I naším cílem je zachránit vaše data!  Dále v této sekci: