O nás
Naše služby
Záchrana dat
Postup
Správa sítí
FAQ
Partnerství
Kontakt

Záchrana a obnova dat

Záruka spokojenosti

 • Jsme na trhu již od roku 1990.
 • Obnovili jsme již data z mnoha tisíc médií.
 • Nabízíme komplexní služby: správa sítí, záchrana dat (obnova dat), likvidace dat, poradenství, konzultace, školení aj.
 • Zajišťujeme nepřetržitou pohotovost nejen pro potřebu rychlé obnovy dat.
 • Firmám a institucím nabízíme smluvní podmínky.
 • dershane ankara

 • Zpracování dat

  Trápí vás velký objem dat, která máte zpracovat, nebo v nich dokonce něco najít? Nechte si data zpracovat od nás.

  Poskytujeme služby pro zpracování velkých objemů dat i pomoc při práci s neznámými či nedokumentovanými datovými formáty. Ať již máte v oblasti analýzy a zpracování dat jakékoliv požadavky, neváhejte nám je sdělit.

  Datová analýza a expertíza

  Jdeme pod povrch. V pevném disku počítače i ve flash disku v podobě klíčenky najdeme informace, o kterých běžní uživatelé nemají ani ponětí!

  Díky našemu laboratornímu zázemí dokážeme v datových nosičích odhalit zcela netušené informace. Mezi klienty, kteří získají data někým třeba i úmyslně utajená, můžete patřit i vy.

  Převod (konverze) dat

  Velký počet hráčů na poli informačních technologií přináší uživatelům další nepříjemný problém: Nečekanou nekompatibilitu datových formátů. Jednoho dne dostanete od svého klienta důležitý počítačový soubor, který v okamžiku použití nedokážete otevřít ani s asistencí firemního počítačového specialisty. A znáte to: Důsledkem velkého objemu práce jste se celé záležitosti začali věnovat až na poslední chvíli…

  Nabízíme vám okamžitou pomoc: Záchranný kruh v podobě konverze dat. Disponujeme širokým spektrem potřebného vybavení, takže jsme schopni zajistit převod (konverzi) většiny existujících formátů z jednoho do jiného.

  Využijte náš „záchranný kruh“ pro vaše data a kontaktujte nás!  Dále v této sekci: