O nás
Naše služby
Záchrana dat
Postup
Správa sítí
FAQ
Partnerství
Kontakt

Záchrana a obnova dat

Záruka spokojenosti

 • Jsme na trhu již od roku 1990.
 • Obnovili jsme již data z mnoha tisíc médií.
 • Nabízíme komplexní služby: správa sítí, záchrana dat (obnova dat), likvidace dat, poradenství, konzultace, školení aj.
 • Zajišťujeme nepřetržitou pohotovost nejen pro potřebu rychlé obnovy dat.
 • Firmám a institucím nabízíme smluvní podmínky.
 • dershane ankara

 • Pomůžeme Vám

  Zachráníme či obnovíme vaše elektronická data v případě jakékoli myslitelné havárie.

  Na začátku 21. století ukládáme do svých počítačů či jiných datových médií naprostou většinu informací osobního i pracovního charakteru. Dovedete si však představit, že byste o tato data z důvodů hardwarové nebo softwarové havárie přišli?

  Ať už jsou pro vás tím nejcennějším digitální fotografie z dovolené, pracovní smlouvy, osobní poznámky či jiné elektronické dokumenty, naše společnost poskytuje širokou škálu služeb, které zajistí obnovu a záchranu vašich ztracených dat.

  Naše nabídka záchrany a obnovy dat zahrnuje řešení pro naprostou většinu možných problémů, včetně zcela ojedinělých komplikací. Postaráme se o záchranu, opravu či obnovu dat, ať již jejich nedostupnost zavinila technická závada, nekompatibilita počítačových aplikací, nechtěné smazání souboru, nechtěné zformátování hard disku, zapomenutí hesla k souboru chráněnému heslem nebo jiná pohroma.

  Tip: Právě řešíte problém se ztrátou dat? Přečtěte si pozorně návod na první pomoc a z pohodlí Vašeho domova či kanceláře si objednejte záchranu dat.

  Pokud jste se na naše stránky dostali spíše náhodou, uložte si naše kontaktní údaje na vhodné místo pro případ, že byste někdy v budoucnosti potřebovali naše služby využít. Pokud jste naše stránky naopak navštívili cíleně v důsledku kolapsu určitého datového média, budeme rádi, když vám budeme moci nabídnout konkrétní a rychlé záchranné služby.  Dále v této sekci: