O nás
Naše služby
Záchrana dat
Postup
Správa sítí
FAQ
Partnerství
Kontakt

Záchrana a obnova dat

Záruka spokojenosti

 • Jsme na trhu již od roku 1990.
 • Obnovili jsme již data z mnoha tisíc médií.
 • Nabízíme komplexní služby: správa sítí, záchrana dat (obnova dat), likvidace dat, poradenství, konzultace, školení aj.
 • Zajišťujeme nepřetržitou pohotovost nejen pro potřebu rychlé obnovy dat.
 • Firmám a institucím nabízíme smluvní podmínky.
 • dershane ankara

 • Doporučení pro přepravu

  Nepodceňujte vhodné zabalení svého média pro dopravu! Zde je několik tipů, jak ochránit vaše data při přepravě k nám:

  Pokud je předmětem vaší zakázky hard disk, buďte maximálně opatrní při jeho vyjímání z počítače. Zařízení musí být vypnuté a vypojené z elektrické sítě. Abyste zamezili poškození jiných součástí počítače, zbavte před otevřením počítačové skříně své tělo statické elektřiny. Dotkněte se rukou například topného tělesa, které bývá uzemněné. Pozor rovněž na nevhodné oblečení (například svetr z umělých vláken vytváří statickou elektřinu).

  Než zásilku odešlete (poštou, kurýrem či například naším svozem ZDARMA), zajistěte pevný disk (i jakékoliv jiné médium) proti nárazům a mechanickým poškozením. Vložte jej do vhodné krabice vystlané molitanem či polystyrenem nebo jej zabalte do bublinkové fólie.

  V žádném případě hard disk nebalte do mikrotenového sáčku. Statická elektřina, kterou krystalický polyetylén vytváří, může pevný disk i jiná datová média definitivně zničit.

  Celkově prosím věnujte zajištění přepravní bezpečnosti hard disku i jiných datových nosičů pečlivou pozornost. Za poškození během dopravy poženete jen velmi těžko kohokoli k odpovědnosti.

  Pro bezproblémovou realizaci vaší zakázky vám doporučujeme vyplnit náš on-line formulář. Předejdete tak zbytečným nedorozuměním a současně s tím vyřízení své zakázky urychlíte. Kopii vyplněného formuláře prosím přiložte ke svému médiu, a to i v případě, že nám jej dopravíte osobně.

  Tip: Právě řešíte problém se ztrátou dat? Přečtěte si pozorně návod na první pomoc a z pohodlí Vašeho domova či kanceláře si objednejte záchranu dat.  Dále v této sekci: