O nás
Naše služby
Záchrana dat
Postup
Správa sítí
FAQ
Partnerství
Kontakt

Záchrana a obnova dat

Záruka spokojenosti

 • Jsme na trhu již od roku 1990.
 • Obnovili jsme již data z mnoha tisíc médií.
 • Nabízíme komplexní služby: správa sítí, záchrana dat (obnova dat), likvidace dat, poradenství, konzultace, školení aj.
 • Zajišťujeme nepřetržitou pohotovost nejen pro potřebu rychlé obnovy dat.
 • Firmám a institucím nabízíme smluvní podmínky.
 • dershane ankara

 • Obnova diskových polí (RAID)

  Diskové pole (neboli RAID) je systém několika pevných disků, které za pomoci speciálního řadiče fungují jako jeden celistvý disk. Důvodem existence diskových polí je především větší disková kapacita a zvýšená spolehlivost.

  Srovnáme-li však nehody mechanického i elektronického charakteru, k nimž dochází u diskových polí (RAID) a běžných pevných disků, je třeba konstatovat, že diskové pole RAID není pro vaše elektronická data o nic méně bezpečným úložištěm. Výhodu odolnosti diskových polí proti chybám totiž bohatě vyrovnává například jejich celková složitost a z ní plynoucí zvýšená poruchovost.

  V naší společnosti si dokážeme poradit s takřka libovolnou konfigurací diskového pole RAID:

  Pokud u vás došlo k nehodě diskového pole, rozhodně se ho nepokoušejte inicializovat! Tímto krokem zpravidla všechna data na diskovém poli znepřístupníte nebo dokonce zničíte. Záchrana či obnova dat je pak mnohem náročnější, dražší a někdy bohužel i neproveditelná.

  Máte nestandardní systém či konfiguraci RAID? Buďte v klidu. Obnovovali jsme už i vskutku „exotické“ systémy. Kontaktujte nás a ujistěte se, že i z Vašeho diskového pole obnovíme všechna data.

  Řešíte problém se ztrátou dat právě teď? Přečtěte si pozorně návod na první pomoc a z pohodlí Vašeho domova či kanceláře si objednejte záchranu dat.

  Potřebujete svá data obnovit velmi rychle? Žádejte expresní záchranu dat.  Dále v této sekci: