O nás
Naše služby
Záchrana dat
Postup
Správa sítí
FAQ
Partnerství
Kontakt

Záchrana a obnova dat

Záruka spokojenosti


Ceník

Každá obnova dat je jedinečná. Příčiny ztráty dat jsou různé a tak i způsoby jejich záchrany se liší. Proto je u každé záchrany nutný individuální přístup.

Pokud vás zajímá přesná koncová cena, za níž jsme schopni vaše data zachránit, využijte našeho diagnostického pracoviště, kde vám kdykoliv zpracujeme analýzu možností obnovy vašich dat (v pracovní době ZDARMA). Bezprostředně poté vám navrhneme a sdělíme způsob záchrany dat a koncovou cenu. Pak je již zcela na vás, zda se pro záchranu svých dat rozhodnete, či nikoli. Naše diagnostika vás k ničemu nezavazuje. Pokud usoudíte, že se vám obnova dat nevyplatí, vaše data vám i s datovým nosičem vrátíme.

Koncová cena je vždy odvozena od příčin poškození vašeho datového média. Pro bližší představu uvádíme alespoň rámcový ceník našich služeb:

Záchrana dat z pevného disku

Položka Cena od
(bez DPH)
Cena od
(včetně DPH)
LEHKÁ POŠKOZENÍ    
např. oprava PCB (desky vnější elektroniky), souborového systému 2.000 Kč 2.420 Kč

TĚŽKÁ POŠKOZENÍ

   
např. výměna čtecích hlav, ložisek, motoru, ploten 4.500 Kč 5.445 Kč

Záchrana dat z flash médií (USB klíčenky, paměťové karty)

Položka
Cena od
(bez DPH)
Cena od
(včetně DPH)
Softwarové závady 900 Kč 1.089 Kč
Hardwarové závady 2.500 Kč 3.025 Kč

Záchrana dat z SSD a diskového pole RAID

Cena je stanovena na základě vstupní analýzy možností obnovy dat


Důležité: Záchranu dat platíte jen v případě úspěšné obnovy vámi požadovaných dat!


Aktuálně! Na záchranu a obnovu dat od Data Clinic je nyní možné uplatnit slevu 300 Kč

Podmínky pro uplatnění slevy

Sleva se vztahuje pouze na službu záchrana a obnova dat, kterou poskytuje společnost ProCon Group s.r.o. pod obchodní značkou Data Clinic. Výše slevy je uvedena s DPH.

Pro uplatnění slevy předložte při objednávce záchrany a obnovy dat slevový kupon. Slevy nelze kombinovat ani sčítat. Slevový kupon si vyžádejte u našich partnerů.

 

Expresní režim

Je pro Vás důležitý čas? Vaši zakázku můžeme za příplatek zpracovat přednostně a na obnově dat pracovat nepřetržitě, tj. 24 hodin denně! Na diskových polích pak může pracovat posílený tým specialistů.

Kontaktujte nás a dozvíte se více.

Tip: Řešíte problém se ztrátou dat právě teď? Přečtěte si pozorně návod na první pomoc a z pohodlí Vašeho domova či kanceláře si objednejte záchranu dat.Dále v této sekci: